rychlá poptávka: +420 380 778 111 Facebook CZ EN DE

Tisk UV barvami

 

Jednou z dalších možností je i tisk s použitím ÚV barev a povrchovou úpravou ÚV lakem na jednom z nejmodernějších ofsetových tiskových strojů renomovaného evropského výrobce se 6-ti tiskovými a se 2-mi lakovacími jednotkami a vybaveným i Corona jednotkou, na které dochází k narušení povrchového napětí použitých materiálů a lepšímu uchycení nanášené barvy.

672288-Panorama.jpg

Tato technologie nám umožňuje potisknout i  nesavé materiály jako jsou PVC, PET, hliníkové a jiné fólie až do tloušťky materiálu 1,2 mm a mikrovlny do 1,6 mm.
Denzitometrické měření pro dodržení kvality během celého tiskového procesu je integrováno do každého ofsetového stroje. U nejnovějších strojů je možné měřit barevnost i spektrální. Ve strojích je integrován inspekční systém kontroly každého potiskovaného archu, který kontroluje kvalitu tisku a upozorňuje na odchylky mezi zadanými a naměřenými hodnotami.

672280.jpg671939.jpg

 

Formátové řady tiskových strojů B0, B1 umožňují optimalizaci rozmístění skládaček na tiskovém archu, čímž se dosahuje snížení materiálových vstupů, zejména u zakázek s vysokým nákladem.

 

Zpracovávaný materiál:

  • papír 80 - 200g
  • hladká lepenka a karton 200 - 800g
  • 3-vrstvá vlnitá lepenka do tl.1,6 mm
  • PVC, PET, hliníkové a jiné fólie do tloušťky 1,2 mm